Zorganizuj imprezę

 

Pole Mokotowskie to park przyciągający tłumy, o każdej porze roku odwiedza go wiele osób spacerujących, uprawiających sporty, odwiedzających okoliczne bary i restauracje lub uczestniczących w imprezach, które odbywają się na PM.

Pole Mokotowskie to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na mapie Warszawy do zorganizowania imprezy plenerowej, czy innych wydarzeń otwartych.  Dzięki temu, że Park znajduje się w centrum Warszawy, łatwo do niego dojechać, jest duży i ma zróżnicowane zadrzewienie, można w nim zrealizować wiele ciekawych wydarzeń, w tym zorganizować imprezy masowe.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani organizacją imprezy, wspólnych działań niekomercyjnych (np. ćwiczeń, turnieju szachowego, pokazu uprawianych przez Was dyscyplin), postawienia punktu informacyjnego, czy reklamowego, a może zorganizowania happeningu, czy niestandardowej akcji zapraszamy do  kontaktu z nami.

 

Doradzimy co można zrobić, w jakim zakresie, w której części Parku, pomożemy skontaktować się z innymi podmiotami działającymi na Polu i wskażemy z jakimi Urzędami należy załatwiać formalności lub pomożemy w ich załatwieniu.

Park Pole Mokotowskie terytorialnie leży w trzech Dzielnicach m.st. Warszawy: Ochota, Mokotów, Śródmieście. Park administrowany jest przez Zarząd Oczyszczania Miasta.

 

Kontakt: kontakt@PoleMokotowskie.pl, tel: 222130223

REKLAMAWypoczynek hel